Cześć! Ja mam na imię Siho! Albo możecie nazywać mnie Witekiem - Witek to moje polskie imię. W tym poście, będę pisał o rzeczach, które się dzieją w moim życiu w tym miesiącu.

W kwietniu, przegotowuję się do badań niebezpieczeństwa informatycznego. Nie mamy dużego postępu, ale nad czymś pracowałem!

Ale ostatnio się uczyłem na egzaminy. One dzisiaj zaczęły i skończą dwudziestego ósmego. Ciężkie czasy są przede mną. Również, w dzisiajszym czasie nie dobrze spałem. Nie spałem przed trzydzieści jeden godzin. Nie czuję się dobrze… Jestem bardzo senny…

W każdym razie, zaraz będę poszdł spać po oglądaniu filmów na Youtubie. Do zobaczenia!